tvo – twoje video oferty

Kim jesteśmy?

Zupełnie nową platformą, która daje wygodny dostęp do ciekawych zakupów. Przez 365 dni w roku, 24 godziny na dobę. tvo to projekt „home shopping” dostępny dla wszystkich, we wszystkich domach w Polsce. Można u nas znaleźć setki unikalnych produktów w kategoriach: dom i ogród, elektronika, kuchnia, moda i uroda, motoryzacja, sport i zdrowie. Dostęp do bezpiecznych zakupów, zapewniamy za pośrednictwem 3 głównych kanałów. Autorskiego kanału telewizyjnego „tvo”, sklepu internetowego „tvo.pl” i mediów społecznościowych.

Przejrzyste zakupy

Starannie wyselekcjonowane produkty z Polski i ze świata, a także marki własne prezentujemy za pośrednictwem materiałów video. Regularnie poszerzana oferta, dokładny opis i wysoka jakość produktów to efekt pracy naszego zespołu. Klient wybiera dogodną formę zakupów, a tvo czuwa nad ich jakością i bezpieczeństwem. Zakupy są dokonywane i wysyłane z Polski. W każdej chwili istnieje możliwość kontaktu telefonicznego z bezpłatną infolinią tvo. Poza różnymi formami wysyłki produktów umożliwiamy Klientom dokonanie zakupu w naszym sklepie w Gdyni. Otwarcie sklepu w Warszawie już wkrótce.

Gdzie nas znaleźć?

Dostęp do pełnej oferty jest możliwy przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, 365 dni w roku. Aby zobaczyć ofertę wystarczy włączyć kanał telewizyjny tvo. Znajdziesz nas na kanale 20 Cyfrowego Polsatu. Klientów, którzy nie mają dostępu do platformy Cyfrowego Polsatu, zapraszamy do naszego sklepu internetowego www.tvo.pl, gdzie by śledzić nasz kanał TV, wystarczy włączyć streaming on-line.

Zapoznaj się z naszą ofertą znane z tv

tvo – twoje video oferty