Płatność za pobraniem

Za swoje zamówienie możesz zapłacić przy odbiorze paczki. Kurier nie jest zobowiązany do wydawania reszty, więc przygotuj odliczoną kwotę płatności.

Pamiętaj, aby wpisane przez Ciebie w zamówieniu dane, a szczególnie adres, były prawidłowe. Dzięki temu kurier szybko i skutecznie dostarczy Twoją paczkę.

Szybki Przelew za pośrednictwem serwisu PayU lub Blue Media

Szybki przelew to wygodna forma płatności z góry. Po wyborze tej metody płatności zostaniesz przekierowany do systemu płatności pośrednika – w zależności od wyboru PayU lub Blue Media. Następnie wybierz swój bank, zaloguj się do bankowości internetowej i potwierdź płatność. Zaksięgowanie pieniędzy powinno potrwać do kilku minut od realizacji przelewu. Strona, na której dokonasz płatności otwierana jest zawsze w bezpiecznym połączeniu HTTPS – połączenie zaszyfrowane certyfikatem. Połączenie szyfrowane certyfikatem zapewnia ochronę stron internetowych, poufność danych i wysoki poziom bezpieczeństwa realizowanych transakcji.

Po dokonaniu płatności zostaniesz ponownie przeniesiony na stronę tvo i otrzymasz potwierdzenie o pomyślnie zrealizowanej transakcji.

Płatność Kartą Płatniczą

Akceptujemy karty Visa i MasterCard. W płatności kartą płatniczą pośredniczą PayU lub Blue Media, które gwarantują bezpieczeństwo transakcji. Dane karty płatniczej są przesyłane za pomocą połączenia szyfrowanego SSL. Specjalne procesy szyfrowania zapewniają wysokie bezpieczeństwo transakcji dokonywanych kartą płatniczą.

Po wyborze formy płatności Karta Płatnicza zostaniesz poproszony o podane numeru karty kredytowej. W trakcie realizowania płatności nastąpi automatycznie przekierowany na stronę banku. Następuje identyfikacja klienta, zazwyczaj poprzez podanie hasła (np. kod SMS lub odczyt hasła wygenerowanego przez token). Kiedy Twoja tożsamość zostanie potwierdzona, nastąpi ponownie przekierowanie do sklepu tvo i finalizacja zakupu.

Płatność Przelewem Bankowym

Za swoje zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem bankowym.
W podsumowaniu zamówienia otrzymasz dane do przelewu:

Nr konta: 50 1240 1040 1111 0010 7550 4169

Bank Pekao SA
tvo sp. z o.o.
ul. Batorego 28-32
81-366 Gdynia

W tytule przelewu należy wpisać numer zamówienia.

Numer zamówienia będzie widoczny w podsumowaniu zamówienia. Wpisanie numeru zamówienia w tytule przelewu pozwoli nam przypisać płatność do zamówienia i przyspieszy proces realizacji zamówienia.
Jeśli nie widzisz numeru zamówienia, skontaktuj się z naszym Biurem Obsługi Klienta:
bok@tvo.pl

Przelew bankowy umożliwia realizację płatności w późniejszym terminie:

  • po zalogowaniu się na konto bezpośrednio przez stronę internetową banku
  • po złożeniu dyspozycji w placówce banku
  • po złożeniu dyspozycji przelewu w placówce pocztowej