galeria najpiękniejszych dekoracji świątecznych na świecie

galeria najpiękniejszych dekoracji świątecznych na świecie tvo

Zainspiruj się i stwórz swoją świąteczną, domową dekorację, oglądając najpiękniej udekorowane miasta na świecie. Jak wypada Polska na tle innych krajów?

Jeśli szukasz inspiracji i pomysłu na świąteczną dekorację to mamy dla Ciebie przegląd świątecznej iluminacji w miastach na całym świecie. W tej chwili trwa wielki wyścig, miasta rywalizują ze sobą o tytuł najbardziej oryginalnie rozświetlonego. Dzięki technologii LED i laserom dekoracje nie ograniczają się już tylko do choinek. Teraz żyją całe ulice, fasady budynków, a interaktywne pokazy iluminacji gromadzą tysiące mieszkańców. Na światowej mapie dekoracji świątecznych, Polska jest aktualnie jasnym punktem. Warszawa (i inne miasta) z roku na rok pięknieją. Aktualnie mocno wyróżniamy się na tle Europy, skończył się smutny trend oświetlania jedynie głównego placu i jednej ulicy. Żyje duża część miasta, a pokazy odbywają się w najciekawszych jego zakątkach (Pałac w Wilanowie, Zamek Królewski, Łazienki Królewskie). Zapraszamy do galerii.

Warszawa fot. Zbigniew Panów Warsaw City Break tvo
Warszawa fot. Zbigniew Panów Warsaw City Break
Branson (USA) fot. Silver Dollar City3
Branson (USA) fot. Silver Dollar City
Colmar fot. Colmar City tvo
Colmar fot. Colmar City
Londyn fot. Travel with Kat tvo
Londyn fot. Travel with Kat
Louisville (USA) fot. city Louisville tvo
Louisville (USA) fot. city Louisville

Stwórz imponującą, świąteczną iluminację w swoim domu

Najlepszym pomysłem na spędzenie zimowego wieczoru jest wspólna wyprawa ze znajomymi lub rodziną i podziwianie gry świateł, świątecznej iluminacji w swoim mieście. A później przeniesienie cząstki świateł i barw na swoje własne podwórko lub do wnętrza domu. Są zewnętrzne urządzenia takie jak Motion Laser Light, które bez plączących się kabli wyświetlają gotową dekorację. Tysiące świetlnych punkcików, które stworzą unikalną iluminację i pozwolą zbudować świąteczny klimat we własnym domu.

Motion Laser Light laserowa ozdoba świetlna tvoFotografia główna: Tokio fot. David Ishikawa

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj