czy ćwiczenia w domu są skuteczne?

czy ćwiczenia w domu są skuteczne? tvo

Jak krótkimi, regularnymi ćwiczeniami pozbyć się złych nawyków i nadmiaru tkanki tłuszczowej?

Nie musisz być zawodowym sportowcem i poświęcać na trening długich godzin. Wystarczy odrobina zaangażowania, bez intensywnej, obciążającej stawy, walki na siłowni. Jeśli chciałbyś wykonywać prozdrowotne i kształtujące sylwetkę ćwiczenia, takie jak widziałeś w materiałach wideo, a przy okazji pozbyć się tłuszczu czy wreszcie stoczyć skuteczną walkę z cellulitem, to warto zorganizować sobie domowy kącik fitness.

Czym jest cellulit?

W dużym uproszczeniu to po prostu nierównomierne rozłożenie tłuszczu w dolnych partiach kobiecego ciała, na udach, w biodrach. A jak się go pozbyć? Skuteczna walka polega na rozbijaniu tych skupisk. Najbardziej efektywne są krótkie, ale regularne ćwiczenia i intensywne oddziaływanie na luźną tkankę. Np. za pomocą intensywnych wibracji. Nie chodzi o jego maskowanie (np. za pomocą zabiegów kosmetycznych), ale o podjęcie walki i jego trwałą eliminację.

VibroMax Plus platforma wibracyjna tvo cena

Skuteczne urządzenie do domowego fitnessu

Skuteczne ćwiczenia rozbijające tkankę tłuszczową i kształtujące sylwetkę są możliwe przy zaangażowaniu rzędu 15 minut dziennie. Intensywnie pracująca platforma wibracyjna VibroMax Plus przekuwa te 15 minut w 45-minutowy trening na siłowni. A do tego eliminuje czas potrzebny na dojazdy, ścisk w szatni i tłumy, które można spotkać w centrach fitness. Samodzielnie decydujesz o swoim treningu, a w efekcie nie tylko oszczędzasz czas, ale budujesz też lepsze samopoczucie na co dzień. Musisz tylko pamiętać, że dobry trening powinien mieć charakter ogólnorozwojowy. Nie możesz pomijać żadnej grupy mięśni. Na całej dolnej partii Twojego ciała, skupia się właśnie VibroMax Plus.

Przenośna siłownia

Siłownia kojarzy się z ciężarami i dużymi, ciężkimi urządzeniami. Dlatego warto wybrać urządzenie fitness takie jak VibroMax Plus, które:

  • pracuje nad więcej niż jedną partią mięśni
  • ma kompaktowe rozmiary i niewiele waży
  • umożliwia łatwy transport, jest przenośne
  • w czasie odpoczynku nie zajmuje miejsca w pokoju

Trening w domowych warunkach

A do tego niezależnie od warunków pogodowych. W naszym kapryśnym klimacie pogoda działa demotywująco. Początkowy zapał gaśnie w zderzeniu z codziennymi obowiązkami i gorszym samopoczuciem. Warto nieco zmienić nawyki i wymówkę w postaci „braku czasu” odesłać w niepamięć. I wcale nie chodzi tu o domową gimnastykę wymagającą spędzenia długich godzin w niewygodnej pozycji. Skuteczne i krótkie ćwiczenia są możliwe dzięki platformie wibracyjnej do ćwiczeń w domu Vibromax Plus. Modelujesz dolne partie ciała, skutecznie spalasz tkankę tłuszczową i walczysz z cellulitem. Jednocześnie oglądając dobry film lub słuchając ulubionej muzyki. We własnym domu lub dowolnym innym, wybranym miejscu.

VibroMax Plus platforma wibracyjna tvo instrukcja

Trenuj nie forsuj

Musisz pamiętać, że do wzrostu formy i utraty tkanki tłuszczowej doprowadzisz tylko poprzez regularne ćwiczenia. Szaleńcza chęć nadrobienia zaległości spowoduje więcej szkód niż pożytku. Dlatego jako partnera treningowego, warto wybrać bezpieczne urządzenie, które nie wymaga dużych nakładów czasu i zapewnia regularny postęp.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj